artpar – prezenty od serca

Z PASJI DO TWORZENIA UŚMIECHU​

ArtPar jest miejscem w którym znajdziecie Państwo ręcznie wykonane upominki na każdą okazję. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy miejsce, w którym można znaleźć niepowtarzalne oraz wykonane z sercem upominki. Kwiaty czy czekoladki – te upominki znają wszyscy i zapewne nie są zaskoczeniem. Dzięki nam bliska osoba dostanie coś spersonalizowanego, oryginalnego i wyjątkowego.

jakość artpar

Prezenty stworzone przez nas są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Do każdego zamówienia podchodzimy z sercem.

P. Girzyńska

Paulina Girzyńska

nasza misja

Wierzymy, że prezent nie musi być kolejnym standardowym upominkiem. Chcemy, abyś czuł radość ze współtworzenia upominku. To Ty jesteś najważniejszą jego częścią.

Klient w centrum uwagi

O każdej porze dnia i nocy, doradzamy, odpisujemy na maile i wiadomości w mediach społecznościowych oraz rozwiewamy wątpliwości, ponieważ kontakt z Państwem jest dla nas szalenie ważny. Jeśli macie więc Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości, sugestie, prosimy śmiało pisać. Serdecznie zapraszamy do zamówień!

Możliwość dołączenia kartki z życzeniami

Jeśli wysyłamy prezent bezpośrednio do osoby obdarowywanej jest możliwość dołączenia kartki z życzeniami.

NASZA HISTORIA

Pierwotnym zamysłem było stworzenie sklepu z prezentami głównie dla dzieci, jajka xxl skradły serca wszystkich osób obdarowanych do tego stopnia, że malowaliśmy je po kilkanaście sztuk dziennie i tak dzień w dzień, miesiąc za miesiącem i tak już od 2019 roku. 

 

Z każdym kolejnym miesiącem do oferty sklepu dodawaliśmy nowe produkty dopasowane do większości okazji. Dla jednych ważne są prezenty lekkie i zabawne, dla innych wzruszające i sentymentalne. Właśnie wtedy, gdy tak trudno wyrazić uczucia słowami, przychodzimy z pomocą z naszymi propozycjami. 

 

Chcemy, aby wszystkie nasze prezenty były odzwierciedleniem emocji ludzi, którzy nam zaufali. Dostarczanie pozytywnych uczuć oraz upominków dających radość to wizytówka naszych działań!

 

Kreatywność zawsze wyprzedza nas o krok. Zaangażowanie w pracę to nasza pasja i powód do dumy. Kochamy się rozwijać, nigdy nie stoimy w miejscu. Zaskakujemy naszych klientów z każdym nowym produktem dodanym do sklepu.

 

Wierzymy, że prezent nie musi być kolejnym standardowym upominkiem. Chcemy, abyś czuł radość ze współtworzenia upominku. To Ty jesteś najważniejszą częścią tego projektu, z którego powstanie pamiątka dla bliskich. Nagrodą naszej wspólnej pracy będzie szczery uśmiech podarowany nam wszystkim.

 

Często zastanawiamy się, kto tak naprawdę jest naszym klientem? Ty, czy osoba otrzymująca prezent? Cel jest jeden – zdobyć dwa uśmiechy jednocześnie!

 

Zapraszamy serdecznie do zamówień!

SPRAWDŹ WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY​